Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICERI IL SOLE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 16/05/2019

Te Birra Stela Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote |

Eksperience: 2 vjet - 2 vjet, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km7, Mezez, ...

Botuar më 15/05/2019

Bizarre Lounge Bar ne Lungomare, Vlore, kerkon staf ne pozicionin e: Banakier/e

(Coctail), me më shume se 7 vjet eksperience pune. Puna eshte aktive ne Beach Bar dhe per ambientet e Lounge Bar. Akomodim i siguruar. Kushte shume te mira pune, Adresa: Vlore, ne Lungomare. Vizitoni faqen tone ne insta: https://instagram.com/bizarre_lounge_bar ose ne facebook:Cafe/Bizarre-Lounge-Bar

Botuar më 21/05/2019

Bizarre Lounge Bar ne Lungomare, Vlore, kerkon staf ne pozicionin e: Kamarier/e

Me eksperience pune. Puna eshte aktive ne Beach Bar dhe per ambientet e Lounge Bar. Akomodim i siguruar. Kushte shume te mira pune, Adresa: Vlore, ne Lungomare. Vizitoni faqen tone ne insta: https://instagram.com/bizarre_lounge_bar ose ne facebook:Cafe/Bizarre-Lounge-Bar

Botuar më 21/05/2019

ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë Zgarist

Paga e kenaqshme dhe pune me turne, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, Prane Xhamise

Botuar më 20/05/2019

ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë Kamariere

(F) Paga e kenaqshme dhe transporti i garantuar, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, Prane Xhamise

Botuar më 20/05/2019

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne dhe transporti i garantuar, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 20/05/2019

BAR NEW BELMONDO Kërkon të punësojë Banakiere

Ngjitur me Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit

Botuar më 20/05/2019

BAR NEW BELMONDO Kërkon të punësojë Kamariere

Ngjitur me Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit

Botuar më 20/05/2019

ME MU Kërkon të punësojë Kamariere

(F) brenda moshes 20-30 vjecare, qe te kete nje eksperience te konsiderueshme ne kete fushe dhe te kete njohuri baze te gjuhes angleze. Puna do te jete me kohe te plote, me turne dhe pagesa e kenaqshme (perfshire siguracionin), Tiranë, Adresa: Bulevardi i Ri, Tirane ( ish Stacioni i Trenit)

Botuar më 20/05/2019

BAR VOTRA Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, Adresa: Brryli, tek rrethrrotullimi

Botuar më 20/05/2019

Mengjezore Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Adresa: Rr. "Siri Kodra", prane Frigoriferit

Botuar më 20/05/2019