Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Furre Buke Kërkon të punësojë Bukepjekes

(specialist buke). Pagese e kenaqshme, Adresa: Rr. “Gjik Kuqali”, tek Stadiumi D...

Botuar më 01/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 01/12/2018

Bar Restorant Mystic Kërkon të punësojë Recepsioniste

Me eksperience pune , paga e kenaqshme, Adresa: Rr."Sami Frasheri" prane LSI

Botuar më 10/12/2018

VILA SHARD Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri

Botuar më 10/12/2018

VILA SHARD Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri

Botuar më 10/12/2018

Bar Noi (ambient familjar) Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga dhe kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. "Ferit Xhajko", prane Restorant Durresit.

Botuar më 10/12/2018

Serendiville Kërkon të punësojë Barist

Me eksperience pune. Intervistat kryhen tek bar QVO Vadis prane Inteza Sanpaolo Bank ne ish bllok, Tiranë, Adresa: Perballe Kompleksit Dinamo

Botuar më 10/12/2018

Serendiville Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kete eksperience pune , te kete njohuri te gjuheve te huaja anglisht dhe italisht. Intervistat kryhen tek bar QVO Vadis ne bllok ngjitur me Inteza Sanpaolo ne ish bllok, Tiranë, Adresa: Perballe Kompleksit Dinamo

Botuar më 10/12/2018