Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Serenata Korcare Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Prane Institutit te Fiskultures

Botuar me 12/10/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 11/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 08/10/2018

SUPERMARKET "XHANGOLLI" Kërkon të punësojë Punonjese

Bulmeti/Rafti. Me eksperience pune, Adresa: 1. Stacioni i Trenit 2. (Ish Blloku)

Botuar me 16/10/2018

KREPERIA PNL "PETRO NINI LUARASI" Kërkon të punësojë Punonjes/e

Te rinj dhe te reja, me ose pa eksperience pune,, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe me gjimnazin Petro Nini Luarasi

Botuar me 16/10/2018

KREPERIA PNL "PETRO NINI LUARASI" Kërkon të punësojë Shperndares

Me motorrin e tij, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe me gjimnazin Petro Nini Luarasi

Botuar me 16/10/2018

BAR KAFE NE HYRJE TE UZINES SE DINAMOS Kërkon të punësojë Kamariere

(Femer). Paga e kenaqshme dhe siguracione, Adresa: Tirane

Botuar me 15/10/2018

BAR “DOMIAL” Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dritan Hoxha”, siper Intesa San Paolo, prane sheshit "Shqiponja"

Botuar me 15/10/2018

BAR “DOMIAL” Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dritan Hoxha”, siper Intesa San Paolo, prane sheshit "Shqiponja"

Botuar me 15/10/2018

Fast Food Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", perballe Spitalit te Femijeve

Botuar me 15/10/2018

Fast Food Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Me eksperience pune. Puna vetem turni I. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", perballe Spitalit te Femijeve

Botuar me 15/10/2018

Rrjeti CONAD Kërkon të punësojë Pergjegjes

Pergjegjese Dyqani. Kandidatet duhet te kene: Arsimin e larte Marketing dhe Menaxhim biznesi i preferuar. Eksperience pune ne rrjete supermarketesh minimumi 2 vjet. Aftesi shume te mira organizimi dhe komunikimi. Njohuri ne programet baze kompjuterike dhe te gjuhes Italiane. Te gatshem per te punuar ne orare te zgjatura. Mosha mbi 25 vjeç. Detyrat dhe pergjegjesite: Organizimi I stafit. Organizimi i ofertave dhe vendosja e tyre. Berja e porosive standart dhe ofertat. Kontrolli i WEB per artikujt e rinj. Kontrolli I pastertise se dyqanit. Nxjerrja e raporteve, etj. Paga shume e mire. Te interesuarit qe permbushin kriteret jane te lutur te dergojne CV me foto ne: rbetaj.conad@pronatyra.al / burimenjerezore.conad@pronatyra.al, Adresa: Pronatyra Treg (CONAD), qendra tregetare “Galeria”, kati II, rr. “Barrikadave”, prane ish kinema 17 Nentori

Botuar me 15/10/2018

RESTORANT PICERI "JUVENILJA" Kërkon të punësojë Sanitare

Paga e kenaqshme., Adresa: Tek ish Blloku, rr. “Sami Frasheri”

Botuar me 15/10/2018