Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

Kompleksi Auto Station Ndihmes kuzhinier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Vore Rinas, km 4

Botuar më 08/02/2019

Kompleksi Auto Station Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te mira, Adresa: Vore Rinas, km 4

Botuar më 08/02/2019

BAR “DEUTSCHLAND" Kërkon të punësojë Kamariere

Femer. Me ose pa eksperience pune. Nuk ka rendesi mosha, Adresa: Rr. "Siri Kodra...

Botuar më 08/02/2019

PUBLIC BEER Kërkon të punësojë Kamariere

/banakiere. Me eksperience pune. Te jete per afat te gjate kohor ne pune, Adresa: Stadiumi Dinamo, ngjitur me piceri saporita

Botuar më 15/02/2019

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamarier/e

Orari i telefonatave mbas ores 10.00, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se, prane Ambasades Italiane

Botuar më 15/02/2019

Fast Food 1000 buzeqeshje Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha 30-40 vjec. Paga neto 25.000leke. Te intersuarat te paraqiten prane ambjenteve tona, Tiranë, Adresa: Prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 15/02/2019

Bar Restaurant & Pizza La Voglia Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan.

Botuar më 15/02/2019

Bar Restaurant & Pizza La Voglia Kërkon të punësojë Sanitare

Per ne kuzhine, Adresa: Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan.

Botuar më 15/02/2019

Furre Buke "Kukaj" Kërkon të punësojë Specialiste brumi

(Furrxhi). Me eksperience pune. Paga dhe kushtet e punes shume te mira, Adresa: Rr. “Gjik Kuqali”, tek Stadiumi Dinamo

Botuar më 15/02/2019

Kerkohet Kërkon të punësojë Krepier/e

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Bllok

Botuar më 15/02/2019

FIT FOOD Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Paga shume e kenaqshme. Te kete eksperience pune . Te interesuarit te kontaktojne ne nr e afishuar, Tiranë

Botuar më 15/02/2019

SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë Pjatalarese

Page e kenaqshme, Adresa: Rruga Elbasanit, parku i Liqenit

Botuar më 15/02/2019

Furre Buke Qelibari Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 20-35 vjec, paga e kenaqshme, me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Unaza e re

Botuar më 15/02/2019