Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

BAR KAFE "ILUMINAL" Kërkon të punësojë Kamarier

Mosha 18 - 30 vjec. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “5 Maji”, sa kalon tregun e Medresese

Botuar më 20/07/2018

Bar Restorant Hotel Keshtjella Konti Kërkon të punësojë Shef kuzhine

Me eksperience pune dhe ne Evente te ndryshme. Paga shume e kenaqshme + shtese ekstra nga Eventet, Adresa: Vaqarr, kthesa Arbanes, Tirane

Botuar më 20/07/2018

Bar Restorant Hotel Keshtjella Konti Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune, Adresa: Vaqarr, kthesa Arbanes, Tirane

Botuar më 20/07/2018

Bar Restorant Camping Moskato Ndihmes kuzhinier

Paga e kenaqshme, Adresa: Himar-Livadh

Botuar më 20/07/2018

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga 27.000 Leke + pushim + transport, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku I Autobuzave, prane qendres Condor

Botuar më 19/07/2018

BEERTUOZA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Tek Liqeni, Tirane

Botuar më 19/07/2018