Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR RESTORANT PANORAMA GOLEM Kërkon të punësojë Picier

Përshkrim

Paga shume e kenaqshme sigurojme dhe fjetjen, Adresa: Durres, Shkembi Kavajes, afer me kompleksin Shala

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant panorama golem, picier

Botuar më 14/06/2018

Telefon