Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Restorant ne Ksamil Kërkon të punësojë Kuzhinier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant ne ksamil, kuzhinier
Përshkrim

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Ushqim dhe strehim i garantuar, Adresa: Ksamil, Sarande


Botuar më 12/06/2019

Telefon