Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 20/08/2019

Piceri Sulltan Kërkon të punësojë Shperndares picash

Me ose pa eksperience pune. Puna part time ose me kohe te plote, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 21/08/2019

Kerkohet Shitese

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme |

Puna 6 ore ne dite. Mund te jene edhe motra, shoqe ose individe, Tiranë, Adresa: Rr. "Dritan Hoxha", terminali i zones se veriut

Botuar më 21/08/2019
Paga dhe kushte pune te kenaqshme

Zgara Korcare Pjatalarese

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 21/08/2019

Zgara Korcare Kamarier

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 21/08/2019

RESTORANT NE BLLOK Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne (i pare dhe i dyte. )Te ineteresuarat te kontaktojne nga ora 8.00-12.00 paradite per interviste, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 21/08/2019

Bar Kafe LINDT Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqeshme, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 21/08/2019

Coffe Time Kërkon të punësojë Banakier

Pagese javore mjaft e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Prane shkolles "Willson", buze Liqenit Artificial

Botuar më 21/08/2019

Coffe Time Kërkon të punësojë Sanitare

Pagese javore mjaft e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Prane shkolles "Willson", buze Liqenit Artificial

Botuar më 21/08/2019

Coffe Time Kërkon të punësojë Kamarier

Pagese javore mjaft e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Prane shkolles "Willson", buze Liqenit Artificial

Botuar më 21/08/2019

Deluxe Lounge Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 21/08/2019