Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR RESTORANT NE DHERMI Kërkon të punësojë Punetore

Përshkrim

Per hotel dhe kuzhine. Kushte te mira pune. Paga e kenaqshme

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant ne dhermi, punetore

Botuar më 12/06/2018

Telefon