Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 20/08/2019

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Per marrje porosish per Tiranen dhe rrethet ne zonat e plazhit si Durres, Vlore, Himare, Sarande, Shengjin, Tale etj. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Paga baze e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 22/08/2019

Furre Buke Kërkon të punësojë Shitese

Puna 8 ore dhe 5 ore ne dite. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Petro Marko”, mbrapa lokal Glow (perballe shkolles Hary Fultz)

Botuar më 22/08/2019

Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 22/08/2019

Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 22/08/2019

Grill House Kërkon të punësojë Punonjes kuzhine

(F/M) Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 22/08/2019

Grill House Kërkon të punësojë Menaxher

(F/M) Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 22/08/2019

Grill House Kërkon të punësojë Kamarier/e

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 22/08/2019

Grill House Kërkon të punësojë Kasier

(F/M) Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 22/08/2019

Grill House Kërkon të punësojë Krepier/e

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 22/08/2019

BAR PRINCE Kërkon të punësojë Kamarier

Kushte te mira pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. Frederik Shiroka

Botuar më 22/08/2019