Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

PUNONJESE Big Market Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

VAJZA TE MOSHES 18-30 VJEÇ, Adresa: Tek ish Stacioni i Trenit, Tirane

Botuar më 27/02/2020
e mire

NDIHMES FURRXHI Fast Food Arabian BAKERY Kërkon të punësojë

Paga: paga maximumi 300euro |

Te dije te pergatise brumin, mosha 20-30 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Myslym Shyri, prane karburant Kastrati, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
paga maximumi 300euro

PUNONJESE Kerkohet

Paga: Paga neto 30.000 leke ne muaj |

Punonjese Marketi me eksperience pune ne nje nga sektoret: fruta perime, kase ose banak. Mosha 22-40 vjec. Nje dite ne jave pushim, te interesuarat te kontaktojne ne nr tel ose te dergojne cv tek adresa e emailit

Botuar më 27/02/2020
Paga neto 30.000 leke ne muaj

AGJENT SHITJESH Siel 2008 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Tirane dhe rrethe, per shitje dere me dere per produkte ushqimoreKriteret: Te kete mbaruar te pakten arsimin e mesemTe kete eksperience pune ne shitje min 2 vjet. Te jete i paisur me leje drejtimi automjeti, Te kete aftesi shume te mira bindese dhe negociuese

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE "HOUSE OF BAKERY" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ Motorrist. Me motorrin e tij. Kushte te mira pune., me eksperience pune, vetem personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
shume e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jene AFATGJATE, me eksperience te meparshme pune ne restorant, vetem te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
shume e kenaqshme

AGJENT SHITJESH BROTECH Brands

Paga: e kenaqshme |

Mosha 25-40 vjec. Te kete mbaruar shkollen e mesme dhe te zoteroj leje drejtimi klasi B

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

SHITESE Furre Buke Aroma Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Kishes

Botuar më 27/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHOFER DERBY sh.p.k. Lider ne prodhimin e pijeve me gaz, pa gaz dhe pije energjike Kerkon te punesoje 4

Paga: Paga baze 30000lek + %. |

Te jete i pajisur me patente te klasit C (Çertifikate Aftesie Profesionale) CAP, mosha 25-35 vjec me eksperience pune ne fushen e distribucionit, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e e-mailit: info@derby.al ose te kontaktojne ne, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Paga baze 30000lek + %.
)