Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Bar Restorant Juvenilja Castelio

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Page dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 08/10/2019

)