Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Banakier/e

Bar Restorant Juvenilja Castelio

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Page dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 12/08/2019