Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kamarier

Bar Restorant Deseo

Kriteret

me eksperience ne Bar dhe Restorant. Paga e kenaqshme+sigurime

Kontakte

Perballe Martenitetit te ri

Botuar më 10/09/2019