Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Me eksperience ne Bar dhe Restorant, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant deseo, kamarier

Botuar më 18/05/2018

Telefon