Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JULAND MARKET Kërkon të punësojë Punonjese

Marketi. Me dhe pa eksperience pune (me eksperiene perben avantazh). Mosha deri ne 40 vjeç. Te jene te perkushtuar ne pune dhe pa angazhime. Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Transport i siguruar per punonjeset e turnit te dyte, Adresa: 1: Rezidenca Kodra e Diellit. Adresa 2: Rr. " Mine Peza".

Botuar më 20/01/2019

G&D Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Prane Drejtorise Policise Tirane, Rruga Myslym Shyri

Botuar më 20/01/2019

Bar Restorant E88 Kërkon të punësojë Kamarier

Ose Kamariere Bari dhe Restoranti. Me eksperience pune. Turni I dhe II, Adresa: Ish ekspozita Shqiperia Sot, pallatet 8EE

Botuar më 20/01/2019

Bar Restorant E88 Kërkon të punësojë Pastruese

Adresa: Ish ekspozita Shqiperia Sot, pallatet 8EE

Botuar më 20/01/2019

BAR KAFE (PICERI) MESTO Kërkon të punësojë Specialiste byreku

Turni I. Paga e kenaqshme. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Tek Garda, prane hyrjes se liqenit

Botuar më 19/01/2019

BAR KAFE (PICERI) MESTO Kërkon të punësojë Banakiere

Turni I. Paga e kenaqshme. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Tek Garda, prane hyrjes se liqenit

Botuar më 19/01/2019

Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: tek Kryqezimi i vasil Shantos

Botuar më 18/01/2019

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent

Agjente per marrje porosish (femra dhe meshkuj) dhe agjente per shitje direkte me furgon. Kandidatet preferohet te kene eksperience ne fushen e distribucionit vecanerisht ne industrine ushqimore, si dhe te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B , klasi C perben avantazh. Te interesuarit te na kontaktojne pasi te kene derguar CV ne adresen e e-mailit si dhe te na kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 18/01/2019

Bar Restorant Kevin Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

(F). Mosha deri ne 45 vje. Pga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. "Lidhja Prizrenit". prane Gardes se Republikes

Botuar më 18/01/2019