Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Menaxher

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

BAR “DEUTSCHLAND" Kërkon të punësojë Kamariere

-Banakiere (femer). Me ose pa eksperience pune. Nuk ka rendesi mosha, Adresa: Rr. &qu...

Botuar më 19/02/2019

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

Bar Restorant Le Vin Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, Adresa: Prane 21 Dhjetorit, perballe Rajonit 2.

Botuar më 20/02/2019

Bar Kafe "Olsi" Kërkon të punësojë Banakiere

(F). Me eksperience pune. Te jete e paraqitshme. Mosha deri 45 vjeç. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Sitki Çiço”

Botuar më 20/02/2019

BAR CAFFE ELION Kërkon të punësojë Kamarier/e

-Banakier/e. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme

Botuar më 20/02/2019

COFFE SHOP Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, perballe me Ecco Market

Botuar më 20/02/2019

COFFE SHOP Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, perballe me Ecco Market

Botuar më 20/02/2019

Bar Oslo Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Ali Demi

Botuar më 20/02/2019

Bar Oslo Kërkon të punësojë Banakiere

Puna me turne. Paga e kenaqshme. Mosha deri 35vjec, Tiranë, Adresa: Rr. Ali Demi

Botuar më 20/02/2019

Grill House Kërkon të punësojë Krepier/e

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 20/02/2019

Grill House Kërkon të punësojë Mbeshtjelles sufllaqesh

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 20/02/2019