Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR OSLO Kërkon të punësojë Banakiere

Përshkrim

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Bardhyl"

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar oslo, banakiere

Botuar më 19/06/2018

Telefon