Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Olive Kërkon të punësojë Kamarier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar olive, kamarier/e
Përshkrim

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Medar Shtulla", tek Komuna Parisit


Botuar më 08/07/2019

Telefon