Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES PICASH BAR PICERI "ITALIA" Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

(MOTORRIST), Adresa: prane Casa Italia, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
E kenaqshme

PICIER BAR PICERI "ITALIA" Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune per furre druri, Adresa: prane Casa Italia

Botuar më 21/10/2019
E kenaqshme

RECEPSIONIST Ark Hotel, BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel pjese e Best Western International. Kërkon të punësojë

Paga: · Paga e kenaqshme dhe ne baze te experiences |

Turni 3. Kushtet: • Minimalisht 3 vjet përvojë pune. • Aftësi të shkëlqyera të të punuarit në internet dhe MS Office packages. • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe organizuese. • Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Angleze/Italiane. • Aftesi të mira promovuese. · Nje vakt ushqimor i perfshire. Dërgoni CV ne: info@arkhotel.al. Kandidatët të cilët plotesojnë kushtet e mësiperme, do të njoftohen për intervista. Adresa: Tirana Airport, Rinas. Web: www.arkhotel.al, • kushte shume te mira pune. • transporti i perfshire, Adresa: Tirana Airport, Rinas. Web: www.arkhotel.al

Botuar më 21/10/2019
· Paga e kenaqshme dhe ne baze te experiences

NDIHMES BANAKIERE Bar Artisti Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(vetem femta). Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, afer kendit te lojrave, pallati I postes, tek Bar Artisti

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Artisti Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, afer kendit te lojrave, pallati I postes, tek Bar Artisti

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE Bar Restorant Piceri Mystic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e kenaqshme |

Adresa: Rr. Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
Shume e kenaqshme

PICIER/E Bar Restorant Piceri Mystic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e kenaqshme |

Adresa: Rr. Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
Shume e kenaqshme

RECEPSIONISTE Bar Restorant Piceri Mystic Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e Kenaqshme |

Tiranë

Botuar më 21/10/2019
Shume e Kenaqshme

BANAKIER/E On Zone Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te intresuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek rruga e Kosovareve, ngjitur me Dinastine, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE Restorant tek Sheshi Willson Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Mosha deri 45 vjeç. Turni II. Orari punes 14/00 – 22/00. E Diela pushim, Adresa: Sheshi Willson

Botuar më 21/10/2019
Paga e kenaqshme
)