Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

SHITES Dyqan Vinotek Santa Margherita Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke bruto+bakshishe |

(Shites/Sherbyes vere ti bej te dyja pozicionet). orari i punes nga e hena ne te shtune 15.00-23.00. E diela 10.00-14.00, Adresa: Rr. "Islam Alla", numer 17

Botuar më 25/05/2020
35.000 leke bruto+bakshishe

KASIERE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kasiere, Punonjese banaku / Sistemuese raftesh. Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 25/05/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompani Produkte Ushqimore - Fruta/Perime Masabi Fruits shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e mire |

Te jete i afte ne kete profil pune, Adresa: Tirane. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 25/05/2020
Ofrohet page e mire

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com, Adresa: Qeparo

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

SHEF KUZHINE Restorant Riviera ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, ushqimi fjetja te siguruara

Botuar më 25/05/2020
Page e kenaqshme

KAMARIER Restorant Riviera ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, ushqimi fjetja te siguruara

Botuar më 25/05/2020
Page e kenaqshme

OPERATORE BIG MARKET VASIL SHANTO OFRON VENDE PUNE VAKANTE PER

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Operatore Finance. Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik. Te punoje ne grup. Te interesuarit te paraqiten ne market nga e Hena ne te Premte ne oren 08-15.00, Tiranë

Botuar më 24/05/2020
dhe kushte pune te kenaqshme

KUZHINIER Restorant ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar, te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com, Adresa: Qeparo

Botuar më 24/05/2020
ne baze te aftesive te punes

AGJENT SHITJESH Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca e punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 24/05/2020
e kenaqshme

MENAXHER MARKETINGU Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 24/05/2020
e kenaqshme
)