Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Bukepjekes

Mosha deri 40 vjeç. Oarari I punes 21.00-08.00. Te interesuarit mund te kontaktojne nga ora 07.00-13.00 per informcion, Adresa: Rr. “Naim Frashri”, prane Zonjes Keshillit te Mire, Rr. “Kavajes”

Botuar më 22/05/2018

Kristin Coffe & More Kërkon të punësojë Banakier/e

Preferohet mosha 20-30 vjec dhe me eskperience pune, Adresa: Rr."Ibrahim Rugova", prane Gardes

Botuar më 22/05/2018

BAR ANGOL Kërkon të punësojë Banakiere

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Te Brryli, 50 m mbi Raiffaisen Bank

Botuar më 22/05/2018
e kenaqshme

Hotel Milton ne Dhermi Kërkon të punësojë Punonjese

(2 punonjese). Paga e kenaqshme. Ushqim dhe fjetja e siguruar. Mosha deri ne 40 vjeç, Adresa: Dhermi

Botuar më 22/05/2018

Bar Kafe De Lux Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 22/05/2018

Kerkohet Kamarier/e

Me njohuri te gjuheve te huaja, me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2018

Kerkohet Ndihmes kuzhinier/e

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2018

Kerkohet Kuzhinier/e

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2018

Kerkohet Banakier/e

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Ish Blloku

Botuar më 22/05/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Me pervoje pune, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 22/05/2018