Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR KAFE TWEETY (LOKAL FAMILJARE DHE LODRA PER FEMIJE) Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe shkolles "Don Bosko".

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe tweety (lokal familjare dhe lodra per femije), kamarier

Botuar më 13/06/2018

Telefon