Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Serenata Korcare Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Prane Institutit te Fiskultures

Botuar me 12/10/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 11/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 09/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 08/10/2018

Punishtja Malo Kërkon të punësojë Punonjes

Kerkohen 3 Punonjese per te perpunuar kadaif, bakllava me pete te gatshme. Mundesisht te kene punuar ne pasticeri apo furre buke ose punishte qoftesh. Paga e kenaqshme., Adresa: Prane karburant Selites (sot Gulf)

Botuar me 17/10/2018

Fast-Food Adriel Kërkon të punësojë Punetor

Me eksperience pune ne Fast-Food, Tiranë, Adresa: Prane Qenres Kristal

Botuar me 17/10/2018

KERKOHET Pjatalarese

Orari 9:00-17:00, Tiranë

Botuar me 17/10/2018

KERKOHET Kasiere

Me eksperience pune ne restorant. Orari 16:00-00:00 nga e hena ne te shtune. Paga e kenaqshme. Ambjent familjare. Preferohet mosha deri ne 40 vjec, Tiranë

Botuar me 17/10/2018

FURRE BUKE PASTICERI LOSE Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune . Puna me turne, Adresa: Rruga Robert Shvarc, Perballe qendres Kristal

Botuar me 17/10/2018

BAR PICERI MESTO Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Puna me turne, Adresa: Tek hyrja e Liqenit, ngjitur me Tirana Bank

Botuar me 17/10/2018

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Pjatalarese

Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar me 17/10/2018

Klaton Bistro & Coffe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohe vajza. Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Vasil Shanto, perballe me universitetin Mesdhetar

Botuar me 17/10/2018

VENUS FURRE BUKE-PASTICERI Kërkon të punësojë Punetor

Me eksperience pune dhe i papertuar. Paga e kenaqeshme + siguracione., Adresa: Rruga Bill Klinton, Kodra e diellit

Botuar me 17/10/2018