Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 21/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 18/10/2018

Serenata Korcare Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Prane Institutit te Fiskultures

Botuar me 12/10/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë Ndihmes pasticier

(M/F). Me eksperience pune. Paga shume e mire + siguracion, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar me 21/10/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit. Adresa 2: Prane Kinostudios

Botuar me 21/10/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme + siguracion, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar me 21/10/2018

DION CLUB Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Mosha deri ne 35 vjec, Adresa: Rr. "Elbasanit", perball Shkolles se Gjuheve te Huaja

Botuar me 21/10/2018
e kenaqshme dhe siguracione

Restorant Il Gusto Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Mosha mbi 30 vjeç. Te dijne gjuhe te huaj anglisht dhe italisht. Te interesuarit te paraqiten ne adresen:, Adresa: Rr. “Donika Kastrioti” pas kullave Binjake

Botuar me 21/10/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, tek libri Universitar

Botuar me 20/10/2018

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rruga "Mine Peza", afer Prokurorise se Tiranes

Botuar me 20/10/2018

HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE” Kërkon të punësojë Sanitare

Te kete eksperience pune ne hoteleri. Turni I. Pagese e kenaqshme + siguracion. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar me 20/10/2018