Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR KAFE PROVINCA Kërkon të punësojë Kamarier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe provinca, kamarier/e
Përshkrim

/ Banakier/e per salle dhe banak. Kushte te kenaqshme pune, pushime javore, page e kenaqshme, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa qendres Globe


Botuar më 30/10/2018

Telefon