Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

VILA 380 Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Tek kryqezimi i Shkolles se Bashkuar

Botuar më 17/07/2018

VILA 380 Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune, Adresa: Tek kryqezimi i Shkolles se Bashkuar

Botuar më 17/07/2018

VILA 380 Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Tek kryqezimi i Shkolles se Bashkuar

Botuar më 17/07/2018

KERKOHET Shperndares

Me biciklete, te njohe zonen e bllokut ne gjeresi, mosha 18-30 vjec, paga 20.000leke+siguracione, e diela pushim, Tiranë, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, prane Mon Cherise

Botuar më 17/07/2018

Bar Restorant Shtepi e Birres Stela Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me ose pa eksperience, Tiranë, Adresa: Afer diges se liqenit artificial

Botuar më 17/07/2018

Bar Kafe Non Stop Kërkon të punësojë Banakiere

Femer. Pagesa dhe kushte pune te kenaqshme., Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 17/07/2018

Bar Kafe Non Stop Kërkon të punësojë Kamariere

Femer. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 17/07/2018

Kerkohet Kasap

Mishi. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme

Botuar më 17/07/2018

RAPOS RESORT HOTEL, HIMARE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ushqim dhe strehim i siguruar. E-mail: info@raposresorthotel.com, Adresa: Himare.

Botuar më 17/07/2018

Aqua Park Pastarella Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Prane City Park

Botuar më 17/07/2018