Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohen Agjent shitjesh

Me eksperience pune per Tiranen dhe Rrethet. Produktet jane kryesisht per femije: Xhipsa, fara, cimcakiza etj.Te kontaktojne vetem ato qe kane eksperience pune mbi 2 vjet. Te interesuarit te kene me vete CV. Takimi per interviste eshte te djelen ora 10.00

Botuar më 21/05/2018

Supermarket CONAD Kërkon të punësojë Punonjes

Dhe Punonjese Supermarketi. Te kete minimalisht shkollen e mesme. Prioritet te kene njohuri ne gjuhen Italiane. Eksperience pune ne rrjete marketesh. Mosha 20 – 45 vjeç. Pagesa shume e mire. Te jene disponibel dhe per turnin e III. Dergoni CV ne: rbetaj.conad@pronatyra.al dhe burimenjerezore.conad@p, Adresa: Pronatyra Treg (CONAD), qendra tregetare “Galeria”, kati II, rr. “Barrikadave”, prane ish kinema 17 Nentori

Botuar më 21/05/2018

FRIENDS BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(F). Mosha deri 30 vjeç, Adresa: Kryqezimi i Farmacise nr.10, rr. “Dibres”

Botuar më 21/05/2018

FRIENDS BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Kryqezimi i Farmacise nr.10, rr. “Dibres”

Botuar më 21/05/2018

Furre Pasticeri Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Orari i punes turni i trete., Tiranë, Adresa: bulevardi Bajrram Curri

Botuar më 20/05/2018

FURRE BUKE "AROMA" Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Jordan Misja".

Botuar më 20/05/2018

Bar Kafe Harmonia Kërkon të punësojë Banakiere

Turni I. Diten e shtune do te punoje deri ne oren 13:00, e Diela dhe ditet e festave pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Elbasanit”, brenda Fakultetit te Gjeologji Miniera

Botuar më 20/05/2018

Bar Restorant Mystic 2 Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Me eksperience pune ne Tirane, Adresa: Rr."Sami Frasheri"

Botuar më 19/05/2018

Bar Restorant Mystic 2 Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me eksperience pune ne Tirane, Adresa: Rr."Sami Frasheri"

Botuar më 19/05/2018