Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PASTICERI PAPA’S Kërkon të punësojë Shitese

NE PASTICERI. Pagë konkuruese në treg, trajnime profesionale.Dergoni CV ose te kontaktoni (ora 9:00-15:00), Tiranë, Adresa: rruga Elbasanit

Botuar më 25/05/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Punonjese

Per Kendin e Lojrave. Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 25/05/2018

Godija Hotel and Suites nje nder resortet me te bukura ne bregdetin e Velipojes Kërkon të punësojë Barist

Te kete eksperience kryesisht me Latte art dhe cocktails. Paga 500-600 euro. Per informacione ju lutemi te kontaktoni ne nr e tel ose dergoni email, Shkodër, Adresa: Velipoje

Botuar më 25/05/2018

Godija Hotel and Suites nje nder resortet me te bukura ne bregdetin e Velipojes Kërkon të punësojë Shef kuzhine

Me eksperience pune te meparshme paga 1000-1500euro. Per informacione ju lutemi te kontaktoni ne nr e tel ose dergoni email, Shkodër, Adresa: Velipoje

Botuar më 25/05/2018

Godija Hotel and Suites nje nder resortet me te bukura ne bregdetin e Velipojes Kërkon të punësojë Kamarier

Bar/Restoranti. Me eksperience pune. Paga e 400-550euro. Per informacione ju lutemi te kontaktoni ne nr e tel ose dergoni email, Shkodër, Adresa: Velipoje

Botuar më 25/05/2018

BAR KAFE LLOTO BASTE LIVE Kërkon të punësojë Operator

I cili te beje edhe banakierin dhe pozicionin e kamarierit. Me eksperience pune, Adresa: Rruga Reshit Collaku

Botuar më 24/05/2018

Furre Buke Dumrea Kërkon të punësojë Shitese

Paga: 25.000 leke + siguracione |

Puna tete orarshe, me turne., Adresa: Rruga: "Perlat Rexhepi", prane Juridikut

Botuar më 24/05/2018
25.000 leke + siguracione

BAR RESTORANT IL PIANO Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Don Bosko

Botuar më 24/05/2018