Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Vila "Kion" Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme + siguracione, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 18/12/2018

HUNDRED DEGREES Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Elbasanit"

Botuar më 18/12/2018

HUNDRED DEGREES Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Elbasanit"

Botuar më 18/12/2018

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Recepsioniste

E cila te bej edhe paketimin e ushqimit. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Fier

Botuar më 17/12/2018

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Punetor

/punetore per pergatitjen e sanduicave. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Fier

Botuar më 17/12/2018

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Bukepjekes

Per sanduic. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Fier

Botuar më 17/12/2018

Kerkohet Shperndares

( Motorrist). Me motorrin e picerise, paga 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara, Tiranë, Adresa: Unaza e Re, perballe me karburant Kastratin

Botuar më 17/12/2018

BAR EDISEM Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune, Adresa: Prane Casa Italia

Botuar më 17/12/2018

BAR EDISEM Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Adresa: Prane Casa Italia

Botuar më 17/12/2018

BAR EDISEM Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, Adresa: Prane Casa Italia

Botuar më 17/12/2018