Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Kafe Harmonia Kërkon të punësojë Banakiere

Përshkrim

Turni I. Diten e shtune do te punoje deri ne oren 13:00, e Diela dhe ditet e festave pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Elbasanit”, brenda Fakultetit te Gjeologji Miniera

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe harmonia, banakiere

Botuar më 20/05/2018

Telefon