Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Sanitare

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe & finger food, sanitare
Përshkrim

Paga dhe kushte pune shume te kenaqshmeTe jene me eksperience pune, Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frashri”


Botuar më 10/06/2019

Telefon