Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kuzhinier/e

Bar Kafe & Finger Food

Kërkon të punësojë

Kriteret

Paga duke filluar nga 60.000 leke dhe kushte pune shume te kenaqshme+kontrate.

Kontakte

Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 12/08/2019