Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Banakier/e

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe & finger food, banakier/e
Përshkrim

- Nd/Banakiere.Paga dhe kushte pune shume te kenaqshmeTe jene me eksperience pune, Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frashri”


Botuar më 10/07/2019

Telefon