Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

Hotel Queen Kërkon të punësojë Kamariere

- Banakiere Bari dhe Restoranti (nje person qe ti beje te dyja punet). Me eksperience pune. Te komunikoje Anglisht. Mosha 25 - 35 vjeç. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Shkelqim Fusha”, afer qendres Kristal

Botuar më 18/02/2019

BAR RESTORANT BRITANIKU Kërkon të punësojë Banakiere

(Femer). Me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç. Paga e kenaqshme, Adresa: Tek Tregu Elektrik

Botuar më 18/02/2019

Fast Food / Bar "Center Grill" Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Adresa: Rr. "28 Nentori", ne qender te Tiranes, 100m siper Sahatit

Botuar më 18/02/2019

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent

Agjente per marrje porosish (femra dhe meshkuj) dhe agjente per shitje direkte me furgon. Kandidatet preferohet te kene eksperience ne fushen e distribucionit vecanerisht ne industrine ushqimore, si dhe te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B , klasi C perben avantazh. Te interesuarit te na kontaktojne pasi te kene derguar CV ne adresen e e-mailit si dhe te na kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 18/02/2019

DINOS ITALIA SNACK BAR FAST FOOD Kërkon të punësojë Staf

Per snack bar. Gjinia F/M, preferohet te komunikoje Italisht, Adresa: Ngjitur me Fakultetin Juridik

Botuar më 17/02/2019

Supermarket Conad Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Ne sektorin e gastronomise. Te kete mbaruar shkollen Hoteleri Turizmi e preferueshme ose Kurse apo Kualifikime ne lidhje me Kuzhinen dhe sherbimin. Te kete eksperience pune me shume se 3 vite. Pagese shume e mire. Cdokush i/e afte per te permbushur keto kerkesa eshte i/e lutur te na kontaktoje, ne email rbetaj.conad@pronatyra.al ose bnjerezore.conad@pronatyra.al ose Nr.telefoni. Dokumentacioni i nevojshem -CV me fotografi

Botuar më 17/02/2019

GUEST HOUSE TIRANA Kërkon të punësojë Sanitare

Te kete eksperience pune ne Hoteleri. Turni I. Pagese 25.000 leke + siguracion. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. ‘Karl Gega”, tek stacioni Trenit

Botuar më 17/02/2019

Hotel Iliria Kerkon staf per hapjen e restorantit te ri Serafina Ndihmes kuzhinier

Te iinteresuarit te paraqiten tek Recepsioni i hotelit me korikulum, Adresa: Rr. “Elbasanit”, perballe Fakultetit Filologjik

Botuar më 17/02/2019

Hotel Iliria Kerkon staf per hapjen e restorantit te ri Serafina Shef kuzhine

Te iinteresuarit te paraqiten tek Recepsioni i hotelit me korikulum, Adresa: Rr. “Elbasanit”, perballe Fakultetit Filologjik

Botuar më 17/02/2019

Hotel Iliria Kerkon staf per hapjen e restorantit te ri Serafina Pastiçier

Te iinteresuarit te paraqiten tek Recepsioni i hotelit me korikulum, Adresa: Rr. “Elbasanit”, perballe Fakultetit Filologjik

Botuar më 17/02/2019