Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR KAFE 1 Kërkon të punësojë Kamarier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar kafe 1, kamarier
Përshkrim

/ banakier. Nje person qe ti beje te dyja punet. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga Thoma Koxhaj, pallatet Cabej


Botuar më 08/07/2019

Telefon