Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

Vila Milton Dhermi Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te specializuar, me eksperience pune. Ambient Serioz dhe familjare, Adresa: Dhermi

Botuar më 16/07/2018

BAR OSLO Kërkon të punësojë Banakier

Turni III. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Bardhyl"

Botuar më 16/07/2018

BAR OSLO Kërkon të punësojë Kamarier

Puna me turne. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Bardhyl"

Botuar më 16/07/2018

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza

Botuar më 16/07/2018

HOTEL DIVJAKA RESORT Kërkon të punësojë Kuzhinier

(2 punonjes). Me eksperience pune. Page e kenaqshme. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Divjak

Botuar më 16/07/2018

HOTEL DIVJAKA RESORT Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

(2 punonjes). Ofrohet pagese e kenaqshme. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Divjak

Botuar më 16/07/2018

DIVINUS BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", pallatet Vizion Plus

Botuar më 16/07/2018

RESTORANT TE PJATA Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me pervoje pune. Orari punes 08/00 – 16/00, e Diela pushim, Adresa: Gjykata e Krimeve te Renda, prane Stacionit te Trenit

Botuar më 16/07/2018

Bar Kafe "Super Bast" Kërkon të punësojë Banakiere

Per turnin e pasdites ,me eksperience pune,paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Yzberisht,tek KMY

Botuar më 15/07/2018

"FLY RESTO / LOUNGE", NE DURRES Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune ne Bar - Restorant. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Durres, Vollga, perballe shetitore Taulantia

Botuar më 15/07/2018