Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bel Cafe Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Brryli

Botuar më 12/09/2019
e kenaqshme

Piceri Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Paga 45.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim. N...

Botuar më 09/09/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Kerkohet ndihmes kamarier ose ndihmes kamariere te jete i disponueshem per te dyja turnet ,paga dhe kushtet e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga sami frasheri tek hyrja diges liqenit artifical perball qendres nobis, restorant zgare piceri

Botuar më 15/09/2019
e kenaqshme

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës Kërkon të punësojë STAF RESTORANTI

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 15/09/2019

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me ose pa eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Orari i telefonave nga ora 8.00-15.00, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 15/09/2019

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Sanitare

Me ose pa eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Orari i telefonave nga ora 8.00-15.00, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 15/09/2019

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Me ose pa eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 15/09/2019

PASTICERI LUARA KERKON TE ZGJEROJE STAFIN E TIJ ME Furrtar / furrxhi

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune,, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 15/09/2019

Asistenda Familjare Kërkon të punësojë Kujdestare

Per te Moshuar. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne tel ose whap:, Tiranë

Botuar më 15/09/2019

Asistenca Familjare Kërkon të punësojë Baby sitter

Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne tel ose whap:, Tiranë

Botuar më 15/09/2019

OSUMI FOOD KERKON TE PUNESOJE 4 Punetore

Femra ne prodhim per amballazimin e uthulles, lengut te limonit etj.Paga 26.000 leke. Orari i punes 9.00-17.30. (30 min pushim dreke). E diela pushim, Adresa: Shaban Bardhoshi, Kombinat

Botuar më 15/09/2019

FAST FOOD PICERI MEVLANI Kërkon të punësojë Shperndares fast-food-i

(Motorrist). Paga 30.000 leke. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Qyteti Studenti, perballe Godines 1, Universiteti Metropolitan

Botuar më 15/09/2019