Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES FAST-FOODI VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, me eksperiencë në mbledhjen...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

NDIHMES KAMARIER VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, Adresa: Komuna e parisit, pra...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

ZGARIST VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, Adresa: Komuna e parisit, pra...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

MOTORRIST Njoftime pune - PiARI-SARANDA

Paga: E kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune, Adresa: Tirane

Botuar më 06/12/2022
E kenaqshme

NDIHMES PICIER/E Oferta pune - Proper Pizza ofron vende vakante pune ne pozicionet:

Paga: Pagesa shume te mira |

* Nese jeni ne kerkim te nje pune, jeni bashkepunues dhe me deshiren per te punuar, ne ju ofrojme mundesine per tu bere pjese e stafit Proper Pizza. * Mbeshtetesim dhe suportojme aplikantet pa eksperience nga mosha 18 - 40 vjeç, duke ju ofruar mundesi per tu rritur dhe promovuar ne kompanine tone. ** OFROJME: Orare fleksible. Ambiente teper komode, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 06/12/2022
Pagesa shume te mira

MOTORRIST Oferta pune - Proper Pizza ofron vende vakante pune ne pozicionet:

Paga: Pagesa shume te mira |

** Te kryeje shperndarjen e porosive me korrektesi. Te jete i perpikte me orarin e punes. Te jete bashkepunues me stafin dhe klientet. Te njohe mire zonat e Tiranes. Te jete i pajisur me lejen e drejtimit kasi A dhe B. ** Ofrohen: Kushte komode pune. Motorri mund te sigurohet nga kompania, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 06/12/2022
Pagesa shume te mira

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR "FIRST" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 06/12/2022
Ofrohet pagese shume e mire

PJATALARESE NJOFTIME PUNE - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 06/12/2022
Ofrohen paga shume te mira + sigurime

KASIER/E - CONAD - PRONATYRA TREG

Paga: E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës |

Të zotërojë aftësi shumë të mira komunikimi - Të jetë i gatshëm të punojë me turne - Të jetë korrekt, i ndershëm dhe i besueshëm, mirëpret dhe komunikon me klientët me etikë të lartë profesionale-kryen proçesin e shitjes së produkteve në përputhje me procedurën dhe standardet e kompanisë -kujdeset për gjendjen e cash-it në kasë, Adresa: Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nëntori, Tiranë

Botuar më 06/12/2022
E negociueshme - Kontratë pune në përputhje me Kodin e Punës

SHITES KARBURANTI Njoftime pune - Pike Karburanti Kërkon të punësojë

Paga: 42.000 leke |

Me eksperience pune. Preferohet me banim prane zones, Adresa: Rruga Sharr, Vaqarr

Botuar më 06/12/2022
42.000 leke

PUNONJES FAST-FOODI Njoftime pune - PICERI FAST FOOD HALLALL Kërkon të punësojë

Paga: mbi nivelet e tregut |

(meshkuj dhe femra). Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe ish Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 06/12/2022
mbi nivelet e tregut

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Njoftime pune - Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e Firmes. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 06/12/2022
e kenaqshme

STAF RESTORANTI Njoftime pune - BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambient

Paga: konkuruese |

Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;Të jeni të motivuar të punoni ne grup;Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave dhe mundësi, zhvillimi në karrierë., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit:  ose sms ne numrin e telefonit .vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do perzgjidhen

Botuar më 05/12/2022
konkuruese
)