Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP

Kërkon të punësojë

Kriteret

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ne jave. Preferohen mosha 25-40 vjece, me eksperience pune ne banak ose ne kuzhine. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit

Detyrat dhe Pagesa

30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

Kontakte

Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 20/11/2019

)