Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BAR RESTORANT VILA FERDINAND

Kërkon të punësojë

Kriteret

Banakiere ose Banakier per turnin e pare. Me eksperience pune,preferohen femra .

Detyrat dhe Pagesa

Pagesa e kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Ish Blloku, Rr. "Nikolla Tupe", nr.1

Botuar më 30/06/2020

)