Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BAR OSLO NE ALI DEM

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Mosha mbi 30 vjec

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme

Kontakte

Rr. Ali Demi
Tiranë

Botuar më 15/01/2020

)