Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe

Paga: konkuruese |

Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;Të jeni të motivuar të punoni ne grup;Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave dhe mundësi, zhvillimi në karrierë., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit ose sms ne numrin e telefonit. vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 27/10/2021
konkuruese

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Oferte pune BURGER KING Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

PUNONJËS PËR SHPËRNDARJE (USHQIMI)- Me motorrin personal;- Preferohet të ketë të paktën 1 vit përvojë pune paraprake në pozicione të ngjashme;- Aftësi komunikuese dhe sjellje të mirë;- Pagë fikse + bonus për çdo porosi;- Kontratë e rregullt pune, një dite pushimi ne javë., procedura dhe afatet e aplikimit:të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit ose të dërgojnë aplikimin nëadresën e emailit [email protected]

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

INSTRUKTORE Oferte pune nga FITNES BRITANIKU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Per aerobi me eksperience pune, Adresa: Rr. "Petro Nini Luarasi", tek Tregu Elektrik

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme + siguracion

PUNETOR Njoftime pune - Briosheria Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: TEK REST BELA LIZA, NE TRESH, Tiranë

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

PJATALARESE BAR RESTORANT TRADITA TEK PAZARI I RI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Turni I. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Pazari i Ri. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 27/10/2021
E kenaqshme dhe siguracione

MOTORRIST PER SHPERNDARJE OFERTE PUNE RESTORANT PESHKU ALTEO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Varri Bamit, Rrga Kujtim Laro

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE Oferte pune Restorant Tasty Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune,, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Karburant Kastrati

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

KUZHINIERE Oferte pune Restorant Tasty Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune,, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Karburant Kastrati

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune - ZGARA & FAST FOOD Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Astir, kompleksi Viki

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme

ZGARIST Njoftime pune - ZGARA & FAST FOOD Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Astir, kompleksi Viki

Botuar më 27/10/2021
e kenaqshme
)