Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Njoftime pune - Big Scoop tek Liqeni

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrojme kushte te mira pune

Kontakte

Tiranë

Botuar më 14/01/2022

)