Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

BAR Kafe GRAND

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqeshme

Kontakte

Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"

Botuar më 08/10/2019

)