Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Punonjese

Per kendin e lojrave. Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, p...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Usta

Te mirefillte ne fushen e mobileris. Mosha deri 45 vjec. Te jete i pajisur me patente...

Botuar më 18/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Ndihmes

Per mobileri. Me ose pa eksperience pune. Mundesisht te kete patemte., Adresa: Ish Po...

Botuar më 18/06/2018

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Shitese

Paga mjafte e mire, Adresa: Tek Komuna e Parisit, Prane EHW Edhe tek liqeni prane kopshtit Zologjik

Botuar më 20/06/2018

Restorant Piceri ne Shengjin Kërkon të punësojë Picier

KERKOHET PICIER, GARANTOHET FJETJA DHE 3 VAKTE USHQIM, PAGA KONTAKTOHET NE TELEFON, Adresa: Shengjin, Lezhe

Botuar më 20/06/2018

Bar Kafe De Lux Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 20/06/2018

Bar Kafe De Lux Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 20/06/2018

BAR RESTORANT HORIZONT NE BORSH Kërkon të punësojë Kuzhinier

Nen moshen 30 vjec, me eskperience pune., Adresa: Ne fund te plazhit, Borsh

Botuar më 20/06/2018

Kerkohet Kamariere

(F). Mosha deri ne 30 vjeç. Paga e kenashqme+siguracion Kushte te mira pune., Adresa: Rr. "Elbasanit", perballe me kendit te lojrave "7 Xhuxhat"

Botuar më 20/06/2018

FURRE BUKE Kërkon të punësojë Specialiste byreku

Me eksperience pune, Adresa: Tek Selvia, perballe Spar

Botuar më 20/06/2018