Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Shitese

-VAJZA PER SHERBIM. Kerkohen: Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe gatishmeri per t'i sherbyer klienteve ne menyren me te mire te mundeshme. Preferohen te jene afatgjate. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto):, Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me eksperienc pune mbi 2 vjet. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto), Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Kasiere

Me eksperience pune. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto), Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018

CHARLES BISTRO Kërkon të punësojë Pastruese

Turni I. Page e kenaqshme. Telefonatat mbas ores 14.00, Adresa: Rr. "Pjeter Bogdani, ish blloku

Botuar më 13/12/2018

Furre Buke Pasticeri "Maxhaku" Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me ekperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Myslym Keta”

Botuar më 13/12/2018

GOLDEN HOUSE Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Paga 30.000 leke neto + siguracion. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Amerikane

Botuar më 12/12/2018

Bar Restorant Piceri Mystic 3 Kërkon të punësojë Recepsioniste

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri prane shkolles Petro Nini

Botuar më 12/12/2018

Bar Restorant Piceri Mystic 3 Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri prane shkolles Petro Nini

Botuar më 12/12/2018

Bar Restorant Piceri Mystic 3 Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri prane shkolles Petro Nini

Botuar më 12/12/2018

Bar Restorant Piceri Mystic 3 Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri prane shkolles Petro Nini

Botuar më 12/12/2018