Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT SHITJESH

Kompania Hari Lena Shpk

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per marrje porosish dhe shitje direkte per Tiranen. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit

Detyrat dhe Pagesa

Paga baze e kenaqshme + bonuse

Kontakte

Tiranë
hr@harilenagroup.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 08/11/2019

)