Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Vibes Travel&Tours Kërkon të punësojë Punonjese

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Agjenci dhe organizata turistike
Vibes travel&tours, punonjese
Përshkrim

Per agjensi turstike. puna 8 ore. Kriter i domosdoshem eksperienca mbi 1 vit, mosha nen 30 vjec. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr, Hysni Gerbolli, Zogu i Zi, kompleksi Karl Topia


Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email