Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hotel Bylis Kërkon të punësojë Recepsioniste

Te dine gjuhe te huaj kryesisht Anglisht. Te interasuarat te dergojne CV: bylis.hotel@gmail.com, Tiranë, Adresa: Tek kryqezimi i rr. "Bardhok Biba" me rr. "Dervish Hatixhen"

Botuar më 20/08/2018

Hotel Bylis Kërkon të punësojë Sanitare

Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Tek kryqezimi i rr. "Bardhok Biba" me rr. "Dervish Hatixhen"

Botuar më 20/08/2018

Hotel Brilant Antik Kërkon të punësojë Kamarier

Per turnin e dyte. Te dije mire te komunikoje anglisht dhe italisht, Tiranë, Adresa: Rr. "Jeronim De Rada", perballe Parlamentit

Botuar më 20/08/2018

Shoqeria Apex-Al sh.a Kërkon të punësojë Krupiere

Femer. Ofrohet page shume e mire. Mosha mbi 21 vjec. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 20/08/2018

KOMPANIA “MON CHERI” Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Mosha 28-35 vjec.Me kohë të plotë.Pagë konkuruese në treg.Te interesuarit te kontaktojne ne, Tiranë

Botuar më 18/08/2018

Hotel- Bar-Restorant Luander Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Te kete njohuri te gjuhes angleze., Adresa: ne dalje te kombinatit.

Botuar më 17/08/2018

Hotel- Bar-Restorant Luander Kërkon të punësojë Pastruese

Preferohet mosha deri ne 45 vjec, Adresa: ne dalje te kombinatit.

Botuar më 17/08/2018

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 17/08/2018

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Sanitare

Me arsim te mesem, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 17/08/2018

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Recepsioniste

Arsimi i larte, te dije gjuhen angleze, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 17/08/2018